Смажені роли вдома. Рецепт теплого рола

Смажені роли вдома. Рецепт теплого рола

Ви коли-небудь смажили роли? Це може виглядати якось незвично, але радимо спробувати. Така технологія приготування овочів та морепродуктів прийшла до Японії з Португалії ще в шістнадцятому столітті і стала дуже популярною.

Для початку необхідно приготувати рол. На половинку норі викласти 120 грам рису, перевернути лист норі рисом на коврик. Покласти свою улюблену начинку та завернути рол, придавши йому квадратної форми. Потім потрібно обваляти рол в борошні, тоді в клярі Темпура* (знизу читайте рецепт) і сухарях. Покласти рол в сковороду з гарячою олією і обжарити з усіх сторін до хрусткої скоринки. Але варто не перетримувати рол на вогні, щоб не допустити нагрівання чи варки начинки. Готовий рол потрібно викласти на паперовий рушник, щоб видалити надлишки олії. Потім, за бажанням, можна посипати кунжутом, ікрою або іншими інгредієнтами.

*Темпура – це рідке тісто для жарки креветок, риби і навіть ролів. Для класичної темпури необхідно: 1 ст. борошна; 1 велике яйце; 1 ст. холодної води. Борошно слід просіяти декілька разів, щоб воно стало легким і повітряним. Окремо збити яйце і додати воду. Потім поступово добавляти борошно, ретельно розмішуючи. Кляр повинен мати консистенцію рідкої сметани.

Радимо спробувати

приготувати суші Урамакі в домашніх умовах